zahlavi 1920x115

Kdo a co je Affini Creative? 

 

...... Nadešel den, kdy jsme si řekli, že zrealizujeme náš dlouho zamýšlený projekt ohledně indoor pěstování zeleniny. Do té doby jsme se věnovali spíše designu. Psal se rok 2017 a většina okolí nás měla za blázny. 

Kdybychom v té době tušili, jak náročný proces to bude. Ale hnala nás vize. Vize, že si každý bude moci doma vypěstovat kvalitní zeleninu, v lednu, v malém bytě bez balkonu, na Aljašce, s malým množstvím vody, udržitelně.

Píše se rok 2020 a my ho zahajujeme testováním pro získání certifikací na nejmenší ze systémů. Snad bude již brzy hotovo a budeme moci spustit prodej. Tím, ale naše práce a vize nekončí, následně chceme produkt dostat do oblastí, kde je obtížné vypěstovat vlastní zeleninu. Což se stane jedině za podpory zákazníků. Pokud se chcete o produktu dozvědět více, podílet se na testování, chcete nám pomoci nebo si systém předobjednat. Určitě se podívejte zde.   

 

A kdo za projektem stojí? 

 

foto L

 

Lukáš Kazdera

Lukáš vystudoval obor zemědělství, ale naštěstí ho vždy lakál a bavil i obchod a komunikace s klienty, což nás zachránilo. Ač to dříve asi nepředpokládal, v našich projektech se k zemědělství vrací, byť v jiné formě.   

 

 

foto M

 

Míša Novotná

Míša vystudovala management a marketing. Zjistila, že prakticky každé odvětví je zajímavé, když se jedná o projekty, kde lze skloubit vývoj, uspokojení potřeb zákazníka a pomoc. Až bude projekt pomáhat v klimaticky znevýhodněných oblastech, bude konečně spokojená.  

 

 

 

foto T

 

Tomáš Novotný

Tomáš vystudoval fakultu strojního inženýrství v oboru strojní design. Je skvělý grafik, designér a vizionář. To on stojí za zákládní vizí celé společnosti, stejně jako za vývojem a designem produktů. Je mozkem projektu.  

 


Kontaktujte nás

piktogram telefon  733 436 657

piktogram mail  info@affini.cz

 

 Děkujeme

JIC Empowered

© 2018-2020 Affini Creative s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Designed By Affini Creative.