zahlavi 1920x115

JIC a komunita JIC+ dala našemu podnikání řád a spoustu zkušeností

JIC Empowered

 

V létě 2019 jsme se v Affini Creative shodli na tom, že pro zvládnutí množství práce a nadcházejících výzev, musíme všemu dát jasný řád. Moc podnikatelů okolo nás ale nebylo, s kým tedy probrat denní trable podnikavců?

 

O podpoře JICu podnikatelům jsme věděli delší dobu, rádi jsme využívali různé přednášky, které právě JIC pořádá a i prostory jsou super. 

No jo, ale zkusit se ucházet o vstup do programu konzultační podpory, to bylo něco jiného a taky jsme vlastně vůbec netušili, co nás čeká. Připravili jsme si tedy historicky první prezentaci naší vize a společnosti a vydali se zaujmout JIC :-). 

 

Dnes jsme téměř u konce šestiměsíčního konzultačního programu, kde se o nás starali dva skvělí mentoři. Probrali jsme toho neskutečně mnoho, dali věcem a postupům řád, stanovili si priority a vyslechli si praktické zkušenosti lidí, kteří jsou v podnikání dále. Také jsme se na naše podnikání naučili koukat z jiných úhlů pohledu. Udělali jsme si v rámci firmy jasný plán a stanovily nezbytné kroky. Díky podpoře JIC jsme se za půl roku neskutečně posunuli, od prvotních úvah produktu a jednoho prototypu po dnešek, kdy k uvedení na trh chybí málo. Nyní na konci programu nás mrzí dvě věci a to, že už nebudeme v JICu tak často a to, že jsme se o program neucházeli dřív. Protože s naprostou upřímností můžeme říct, že JIC skutečně podporuje lidí v rozvoji podnikání. 

Míša, Affini Creative

Kontaktujte nás

piktogram telefon  733 436 657

piktogram mail  info@affini.cz

 

 Děkujeme

JIC Empowered

© 2018-2020 Affini Creative s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Designed By Affini Creative.